Labas, aš Leopardas!

Mano vardas kilo iš graikų žodžių leonas (liūtas) ir pardus (pantera) derinio. Aš gyvenu Afrikoje ir Azijoje, puikiai moku plaukti ir laipioti medžiais. Mano kailio piešinys yra unikalus – visame pasaulyje nėra dviejų vienodų, kaip nėra žmonių, kurių du pirštų atspaudai būtų vienodi.
Nepaisant tokių šaunių įgūdžių, mūsų pasaulyje yra labai mažai ir šis skaičius kasmet mažėja. Esame ant išnykimo ribos ir įtraukti į Raudonąją Knygą. Žinai, tikrai norisi sustabdyti šią neteisybę. Neleisk mums būti “iškirptiems” iš šios gražios planetos!
Kiekvienas įsigytas First Fruits skanėstas yra tavo indėlis į gamtos palaikymą ir saugią leopardų bei kitų nykstančių gyvūnų ateitį. Dalis lėšų nuo kiekvieno skanėsto pardavimo atitenka aplinkos apsaugos fondui – Lietuvos Gamtos Fondui.

Daugiau apie leopardų išnykimą galite sužinoti čia.

Labas, aš Stumbras!

Taip pat vadinamas Europos milžinu, nes esu didžiausias šio žemyno žinduolis. Mano svoris gali siekti apie 1500 kg, o ūgis iki 2 metrų. Aš labai stiprus ir ištvermingas. Gyvenu miške. Vasarą valgau augalus, o žiemą dažniausiai maitinuosi šakomis ir medžių žievėmis, esu 100% veganas.
Stumbras yra vienintelė rūšis pasaulyje, kurią po brakonierių visiško sunaikinimo pavyko sugrąžinti į laukinius gyvūnus, tačiau dabar mums vėl gresia išnykimas ir mes vėl esame įtraukti į Raudonąją Knygą. Neleisk mums būti “iškirptiems” iš šios gražios planetos!
Kiekvienas įsigytas First Fruits skanėstas yra tavo indėlis į gamtos palaikymą ir saugią stumbrų bei kitų nykstančių gyvūnų ateitį. Dalis lėšų nuo kiekvieno pardavimo atitenka aplinkos apsaugos fondui – Lietuvos Gamtos Fondui.

Daugiau apie stumbrų išnykimą galite sužinoti čia ir čia.

Labas, aš Vėžlys!

Vienas seniausių gyvūnų – mes egzistavome daugiau nei 200 milijonų metų. Mano gyvenimo trukmė gali siekti iki amžiaus. Aš gyvenu tiek sausumoje, tiek vandenyje, visuose žemynuose, išskyrus Antarktidą, taip pat daugelyje salų. Taip pat esu labai stiprus gyvūnas, mano šarvas gali atlaikyti 200 kartų didesnį svorį negu mano masė.
Bet net ir būdami tokie stiprūs ir ilgaamžiai, mūsų pasaulyje liko labai mažai ir šis skaičius mažėja. Esame ant išnykimo ribos ir esame įtraukti į Raudonąją knygą. Svarbu sustabdyti tokią neteisybę. Neleisk mums būti “iškirptiems” iš šios gražios planetos!
Kiekvienas įsigytas First Fruits skanėstas yra tavo indėlis į gamtos palaikymą ir saugią vėžlių bei kitų nykstančių gyvūnų ateitį. Dalis lėšų nuo kiekvieno pardavimo atitenka aplinkos apsaugos fondui – Lietuvos Gamtos Fondui.

Daugiau apie vėžlių išnykimą galite sužinoti čia ir čia.

Labas, aš Panda!

Susitikti su manimi yra labai didelė sėkmė – natūralioje aplinkoje gyvename tik kai kuriose vakarinėse Kinijos provincijose. Aš labai mėgstu ėsti, kiekvieną dieną praleidžiu 12 valandų valgydama – tai apie 38 kg. bambuko. Beje, bambukas sudaro 98 proc. mano raciono. Taip pat atidžiai stebiu klimatą: vasarą aš ieškau žemos temperatūros, tada kopiu iki 4000 metrų aukštį, o žiemą nusileidžiu net iki 800 metrų.
Nepaisant tokio kuklaus gyvenimo būdo, gamtoje yra tik apie 1600 pandų ir metai po metų šis skaičius mažėja. Esame ant išnykimo ribos ir esame įtraukti į Raudonąją Knygą.
Kiekvienas įsigytas First Fruits skanėstas yra tavo indėlis į gamtos palaikymą ir saugią pandų bei kitų nykstančių gyvūnų ateitį. Dalis lėšų nuo kiekvieno pardavimo atitenka aplinkos apsaugos fondui – Lietuvos Gamtos Fondui.

Daugiau apie pandų išnykimą galite sužinoti čia.